Hello

Hello! /polska wersja poniżej/

On our company blog we will share with you not only interesting facts from the field of architecture, but also widely understood art, interior and garden design. We will also show how to change ordinary objects into interesting, modern elements by DIY projects, and occasionally write about our architectural journeys, both real and arm-chair ones.
Through this blog we would like to show who we are as people and share our thoughts and interests with you hoping that it will inspire you to pursue creative interests.

Stay with us and be creative!

AIONI Team

 


 

Witamy!

Na blogu firmowym dzielić się z wami będziemy nie tylko ciekawostkami z zakresu architektury, ale także szeroko pojętego designu, sztuki, architektury wnętrz i zieleni. Pokażemy jak zmieniać zwykłe rzeczy w ciekawe, nowoczesne elementy wyposażenia poprzez projekty „zrób to sam”, a także od czasu do czasu wspomnimy o naszych architektonicznych podróżach, tych prawdziwych i tych „palcem po mapie”.
Chcielibyśmy przez ten blog pokazać tą „ludzką stronę” naszej firmy, dzielić się z wami naszymi przemyśleniami i zainteresowaniami, mając nadzieję, że zainspiruje was to własnych twórczych poszukiwań.

Zostańcie z nami i bądźcie kreatywni!

Zespół AIONI